Freelance Zorgverlening Informatie Seminar September

mei 19th, 2011No Comments

30 September 2011

Bij het starten als freelance zorgverlener komen er regels en onzekerheden om de hoek kijken. Een reden voor velen om de daadwerkelijke stap naar zelfstandigheid niet te zetten.

Tijdens dit Seminar worden de meest gestelde vragen van startende freelancers in de zorg behandeld, onder andere:

  • Waarom freelancen in de zorg?
  • Welke regels komen kijken bij freelancen?
  • “Hoe vind ik opdrachtgevers?’
  • Welk tarief kan ik berekenen?
  • Wat zijn de actualiteiten in 2011 voor ZZPers in de zorg

Na het seminar ben je op de hoogte van de stappen die je moet zetten om ondernemer in de zorg te worden. Je kunt een weloverwogen  beslissing maken, of freelancen de volgende stap wordt in jouw loopbaan. Tevens wordt er aandacht gegeven aan de mogelijke vervolgtrainingen, waarmee je verdieping in je ondernemerschap kunt aanbrengen.

Je ontvangt direct toepasbare tips.

Niet dromen maar doen!

Het seminar wordt gegeven door Chantal van Wassenberg (en team) ervaren freelance zorgverlener  en ondernemer.

30 september 2011.  Maarssen Seats2meet

Aanvang 13:15 tot 16:45.  Vanaf 13:00 is er koffie/thee

Bijdrage: € 69,95

About author:

Na de opleidingen ZV en A-verpleegkunde,heb ik in de verstandelijk gehandicaptenzorg en wijkverpleging gewerkt. Op Aruba een jaar in het algemeen ziekenhuis en een jaar als freelance verpleegkundige in de wijk. Freelance zorgverlening voelde goed en in Nederland heb ik dit voortgezet. Onder andere het zelf kunnen indelen van je werktijden, wat me de mogelijkheid bood om mijn studie management af te ronden. Zoekend als ik was heb ik nog 4 jaar een bedrijf buiten de zorg opgezet en inmiddels verkocht. De zorg daar ligt mijn hart. Ik ben teruggekeerd als freelance docente in een verkorte MBO-opleiding in de zorg. Mijn grootste doel ligt in het ondersteunen van freelance zorgverleners, de ondernemers in de zorgsector. Wat ik kan bieden zijn mijn ervaringen en die van collega ondernemers. De informatie die voortkomt uit jarenlang onderzoek en een waardevol netwerk

All entries by

Leave a Reply